Na jakie gadżety do samochodu postawić, aby go spersonalizować?

Niezależnie od tego, czy Twój samochód jest całkowicie nowy, czy też ma już swoje lata, zawsze istnieją sposoby na to, aby usprawnić i spersonalizować jego wygląd. W tym celu warto wykorzystać różnego rodzaju gadżety do auta, które nie muszą być drogie, a jednak potrafią dać świetny efekt.

W tym artykule poznasz:

  • Akcesoria zewnętrzne do samochodu 
  • Przydatne wewnętrzne gadżety samochodowe

Zewnętrzne gadżety do samochodu

Nie musisz zmieniać lakieru samochodu, aby nadać mu na zewnątrz inny charakter. Świetnym rozwiązaniem są różnego rodzaju naklejki. Te akcesoria samochodowe mogą zawierać w sobie śmieszny slogan, deklarować Twoją sympatię dla danej drużyny sportowej czy podkreślać, że wspierasz jakąś ideę (np. działalność charytatywną). Niezależnie od tego, czy obierzesz poważne, czy humorystyczne podejście, naklejki będą pokazywać część Twojej osobowości – a więc nadadzą samochodowi osobistego charakteru.

Innym ciekawym gadżetem do auta są ozdoby na antenę. Znajdziesz ich różne rodzaje – niektóre są w kształcie piłki nożnej, inne przedstawiają bajkowe postacie. Ponieważ znajdują się one na zewnątrz pojazdu, są bardziej narażone na trudne warunki pogodowe. Na szczęście tego typu ozdoby są zazwyczaj wytrzymałe, a w razie gdyby uległy uszkodzeniu, bez problemu możesz je odkupić – są to raczej tanie gadżety.

Jeśli chciałbyś nadać samochodowi jeszcze bardziej osobistego charakteru, zainwestuj w unikalną, spersonalizowaną tablicę rejestracyjną. Jest to jednak dość drogi gadżet do auta, gdyż koszt jej wyrobienia waha się zwykle w okolicach 1000 złotych. Istnieją także pewne prawne wymagania odnośnie do jej treści. Przykładowo, pierwsze dwa znaki zawsze muszą oznaczać symbol województwa, w którym zostało zarejestrowane auto.

Wewnętrzne akcesoria samochodowe

Zakup gadżetów samochodowych znajdujących się wewnątrz pojazdu to jeszcze lepszy wybór, gdyż takie przedmioty mają zazwyczaj charakter nie tylko ozdobny, lecz także użytkowy. Na przykład pokrowce na siedzenie odmienią wnętrze auta, a dodatkowo zwiększą Twoją wygodę podczas jazdy.

Jeśli za pomocą akcesoriów do auta chciałbyś mu nadać bardziej sportowego charakteru, zastanów się nad tym, co możesz zrobić z pedałami w samochodzie. Niektórzy decydują się na ich całkowitą wymianę na bardziej ozdobny model. Jednak tańszym – i znacznie praktyczniejszym – rozwiązaniem będzie umieszczenie na nich specjalnych nakładek.

Nie zapomnij także o różnego rodzaju zawieszkach. Mogą one nie tylko rozprzestrzeniać po aucie miły zapach, lecz także same z siebie służyć jako ozdoba. Jeśli już jesteśmy przy tego typu gadżetach, to nie można nie wspomnieć o pluszakach czy figurkach typu bobblehead (czyli tych z kiwającą się głową). Jeśli któreś z nich masz w domu, pomyśl o umieszczeniu ich w pojeździe. Pamiętaj jednak, aby zamocować je w takim miejscu, aby Cię nie rozpraszały i nie zasłaniały widoku. Na pewno bowiem nie chciałbyś, aby Twoje gadżety do auta przysparzały Ci trudności podczas jazdy!

Jak zatem widać, nie musisz ponosić bardzo dużych kosztów, aby nadać swojemu pojazdowi unikalny charakter. Czasem wystarczy kilka prostych ozdób i gadżetów, aby uzyskać naprawdę świetny efekt. Jeśli chciałbyś wybrać coś dla siebie, zajrzyj tutaj, aby przyjrzeć się bogatej ofercie gadżetów do auta.

Redakcja vanfleet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.