Wynajem luksusowego auta – idealny pomysł na prezent

Każdy fan motoryzacji marzy o posiadaniu sportowego superauta albo luksusowej limuzyny. Niestety z oczywistych przyczyn często tego typu plany pozostają w sferze marzeń. Jednak czemu nie spełnić tego pragnienia choćby na jeden dzień?

Miłośnicy czterech kółek często mają ogromną wiedzę na temat samochodów z najwyższej półki. Czytają artykuły w prasie motoryzacyjnej i oglądają prezenterów telewizyjnych, którzy rozsiadają się w takich autach jak Porsche czy Ferrari. I choć posiadanie w garażu własnego modelu 911 może być nieosiągalne, zawsze istnieje możliwość wypożyczenia samochodu, np. w formie prezentu.

W dobie abonamentów

Żyjemy w czasach, kiedy coraz więcej rzeczy otrzymujemy na zasadzie abonamentu lub subskrypcji. Coraz częściej zamiast kupować film na DVD, wypożyczamy go w VOD. Tak dzieje się też na rynku motoryzacyjnym. Wypożyczalnie aut cieszą się znacznie większym zainteresowaniem niż jeszcze kilka lat temu. Specjalną grupę samochodów na wynajem stanowią pojazdy premium, czyli samochody z najwyższej półki, których nie wypożycza się do codziennej jazdy po mieście i wizyt w urzędach. Wypożyczalnia aut Porsche będzie kierowała swoją ofertę do pasjonatów motoryzacji oraz klientów premium, którzy na co dzień poruszają się luksusowymi markami. Dlatego równolegle z wynajmem krótkoterminowym (od 1 do 30 dni), rozwija się też wynajem długoterminowy, który często zastępuje znany wszystkim przedsiębiorcom leasing.

Porsche w prezencie? Czemu nie!

Jeśli ktoś z naszych bliskich jest wielkim miłośnikiem samochodów, z pewnością nie przechodzi obojętnie obok aut z najwyższej półki. Choć kupno takiego pojazdu może być nieosiągalnym celem, to już wynajem Porsche na kilka dni, a może nawet cały miesiąc, może być niezapomnianym prezentem na urodziny lub rocznicę. Zapewne każdy kierowca, który marzy o sportowym samochodzie będzie delektował się możliwością przejażdżki Porsche czy inną ekskluzywną marką. Wypożyczanie samochodów to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Klient nie musi obawiać się, że w jego ręce trafiło bardzo drogie auto. Każdy pojazd jest ubezpieczony, a kierowca ma stały kontakt z wypożyczalnią, która oferuje swoje wsparcie. Samochody często podstawiane są w systemie door to door, dzięki czemu możemy zaskoczyć obdarowanego, kiedy na podjeździe jego domu przedstawiciel wypożyczalni zaparkuje lśniące Porsche. Aby poznać więcej szczegółów wynajmu Porsche, odwiedź stronę https://dolcar.auto.pl/grupa/porshe-wynajem/. Porównaj ceny wynajmu i uszczęśliw bliską osobę.

Redakcja vanfleet.pl