Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Vanfleet oddział Gdansk

Vanfleet w Gdańsku

+ 48 530 530 560

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy
ul. Juliusza Słowackiego 200
80-298 Gdańsk

Luksusowe auto dla Ciebie

Van Fleet to nowoczesna wypożyczalnia samochodów, oferująca wynajem aut na bardzo konkurencyjnych warunkach. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, posiadamy również znakomitą ofertę wynajmu samochodów dla biznesu. Posiadamy szeroki wybór pojazdów: oprócz floty standardowej, do państwa dyspozycji oddajemy auta klasy premium. Nasz serwis obsługi klienta dostosowany jest do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy elastyczni, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Auta segmentu business na wynajem

Samochód to znacznie więcej niż tylko środek lokomocji, który pozwala nam szybko i komfortowo dotrzeć do celu. To element wizerunku naszego lub firmy, którą reprezentujemy. To również przyjemność z jazdy, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Nasze propozycje to nowoczesne, eleganckie i doskonale wyposażone auta luksusowe, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. W Gdańsku znajdziesz szeroki wybór aut segmentu business, które możesz wynająć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wynajem krótko i średnioterminowy

Wyjątkowość oferty Vanfleet w Gdańsku polega również na dostosowaniu się do potrzeb klientów pod kątem długości wynajmu samochodu. Dla osób poszukujących środka transportu podczas krótkiego pobytu w Gdańsku lub auta zastępczego oferujemy wynajem krótkoterminowy. To możliwość wypożyczenia pojazdu na krótki czasu, bez nadmiernych formalności.

Nasza oferta skierowana jest także do osób, które potrzebują auta na dłużej. Wynajem średnioterminowy to idealne rozwiązanie między innymi dla przedsiębiorców, którzy nie chcą lokować finansów swojej firmy w zakup własnych pojazdów. Dzięki naszym propozycjom tanim kosztem mogą zbudować flotę nowoczesnych aut segmentu business, które pozytywnie wpłyną na wizerunek firmy. To szczególnie popularne rozwiązanie w przypadku przedsiębiorstw działających sezonowo.

Auta dostępne do wypożyczenia od ręki

To, co wyróżnia ofertę Vanfleet spośród wielu innych wypożyczalni, to nie tylko niskie ceny czy szeroki wybór samochodów. To również brak zbędnych formalności, konieczności oczekiwania na wynajem czy wielu opłat dodatkowych. W naszej wypożyczalni w Porcie Lotniczym w Gdańsku możesz wynająć samochód praktycznie od ręki. Co więcej, nasi pracownicy są dostępni dla Ciebie przez cały czas – bez trudu rozwiejesz więc wszystkie swoje wątpliwości i wybierzesz samochód idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ceny wynajmu i informacje dodatkowe

Ceny wynajmu w Vanfleet zależą od rodzaju samochodu jakiego potrzebujesz, okresu wynajmu czy usług dodatkowych, z jakich zamierzasz skorzystać. Możemy jednak zapewnić Cię, że oferujemy tani wynajem samochodu, a nasz cennik z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy. Co ważne, w cenie wynajmu możesz skorzystać z wielu dodatkowych opcji i rozwiązań: wynajmu z kierowcą, serwisowania pojazdu, monitoringu czy dodatkowego ubezpieczenia. Wszystko po to, by nasza oferta w pełni spełniała Twoje oczekiwania.

Podsumowując: niezależnie na jak długo potrzebujesz auta, jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zapewnić tani wynajem auta o wysokim standardzie. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszej wypożyczalni samochodów. Dołącz do tego grona i zapomnij o problemach z poszukiwaniem komfortowego środka transportu w Trójmieście. Samochody klasy premium oraz wyjątkowe oferty wynajmu czekają właśnie na Ciebie.

Gdańsk

Z wypożyczalni samochodów Vanfleet od teraz możesz korzystać także na Wybrzeżu. Gdańsk to miasto, które w szczególny sposób łączy wyjątkowe walory turystyczne, kulturalne oraz biznesowe. Jeśli więc planujesz odwiedzić Gdańsk i poszukujesz środka transportu, który zapewni Ci maksymalny komfort i wygodę, to z przyjemnością Ci w tym pomożemy. Wynajem taniego samochodu jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż przemieszczanie się komunikacją miejska, a oferowane przez nas ceny z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą.

Siedziba główna

Van Fleet

ul. Żwirki i Wigury 2B

02-143 Warszawa

Godziny Pracy: 10:00 - 18:00

T: + 48 530 530 560 

NIP: 787-208-15-85

REGON: 301289068

 

13 + 1 =

Znajdź Nas

VanFleet & Service