Wypożyczalnia samochodów Lublin

Vanfleet oddział Wrocław

Vanfleet w Lublinie / Świdniku

+ 48 530 530 560

Port Lotniczy Lublin
ul. Króla Jana III Sobieskiego
121-040 Świdnik
Lokal nr 00.PL.187a

Luksusowe auto dla Ciebie

Van Fleet to nowoczesna wypożyczalnia samochodów, oferująca wynajem aut na bardzo konkurencyjnych warunkach. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, posiadamy również znakomitą ofertę wynajmu samochodów dla biznesu. Posiadamy szeroki wybór pojazdów: oprócz floty standardowej, do państwa dyspozycji oddajemy auta klasy premium. Nasz serwis obsługi klienta dostosowany jest do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy elastyczni, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Wynajmij auto z Portu Lotniczego Lublin (LUZ) w Świdniku

Najnowszą siedzibą oddziału Van Fleet jest lotnisko w Świdniku, zlokalizowane 10 km od centrum Lublina. W trosce o komfort i najwyższe standardy obsługi udostępniamy państwu eleganckie, przestronne wnętrze oraz profesjonalny, fachowy personel. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do każdej transakcji, pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania oraz na tani wynajem idealnego auta. Czas oczekiwania umilamy filiżanką gorącej, aromatycznej kawy.

Tani wynajem krótko i średnioterminowy

Van Fleet zajmuje się wypożyczaniem aut w systemie krótkoterminowym oraz średnioterminowym. Wynajem krótkoterminowy to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebujemy auta na okres nie przekraczający miesiąca. W zależności od potrzeb i celu podróży, rekomendujemy możliwie najlepiej wpisujące się w profil klienta modele. Zarówno podróż biznesowa, jak i okolicznościowa może być przyjemna, komfortowa i tania.

Wynajem średnioterminowy przeznaczony jest do realizacji konkretnych celów. Flota zbudowana na takim wynajmie jest tańsza, niż zakup auta lub leasing na krótki czas. Wynajem średnioterminowy trwa od miesiąca do pół roku. To udogodnienie dla przedsiębiorstw, których działalność warunkuje sezon.

Auta dostępne do wypożyczenia od ręki

Lublin to miasto o dużym natężeniu komunikacyjnym. Warto oszczędzić czas i zadbać o komfort podróży tuż po przylocie. Wypożyczalnia aut Van Fleet udostępnia od ręki dowolną ilość bogato wyposażonych pojazdów. Szanujemy czas swoich klientów, dlatego formalności załatwiamy w kilka minut. Naszą flotę tworzą nowe samochody znanych marek: Nissan Micra, Toyota Yaris, Toyota Corolla, VW Golf, Nissan Qashqai, Mercedes C i E-class. Dysponujemy również szeregiem busów oraz furgonetek, takich jak: Nissan NV 200, Nissan Evalia, Toyota ProAce, Mercedes V-class. Z uwagi na komfort klientów, na życzenie udostępniamy również samochód z kierowcą.

Ceny wynajmu i informacje dodatkowe

Tanie wypożyczenie samochodu nie musi oznaczać pułapki. Cena wynajmu auta zaczyna się już od 75 zł brutto na dobę i jest to kwota całkowita, bez ukrytych kosztów. Na życzenie naszych klientów dostarczamy samochody w dowolnie wskazane miejsce. Możliwy jest także odbiór auta z wyznaczonego punktu. Cenimy współpracę ze stałymi klientami, dla których ustalamy indywidualne stawki wynajmu i upraszczamy procedury. W trosce o pełną satysfakcję klientów świadczymy również usługi specjalne, jak raporty tras, faktury zbiorcze, serwisowanie pojazdu, czy możliwość modyfikacji floty w ramach tej samej umowy.

Współpracujemy z

Naszymi partnerami są:

  • IBB Grand Hotel Lublinianka,
  • Hotel Wieniawski,
  • Hotel InBetween.

 

Van Fleet jest także oficjalnym partnerem zapewniającym mobilność lubelskiemu zespołowi żużlowemu KM Cross Speedcar Motor Lublin.

Siedziba główna

Van Fleet

ul. Żwirki i Wigury 2B

02-143 Warszawa

Godziny Pracy: 10:00 - 18:00

T: + 48 530 530 560 

NIP: 787-208-15-85

REGON: 301289068

 

12 + 11 =

Znajdź Nas

VanFleet & Service