Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Vanfleet oddział Szczecin

Vanfleet w Szczecinie / Goleniowie

+ 48 530 530 560

Port Lotniczy Szczecin – Goleniów
Glewice 1a
72-100 Goleniów

Luksusowe auto dla Ciebie

Van Fleet to nowoczesna wypożyczalnia samochodów, działająca w oparciu o innowacyjne podejście do wynajmu. Obsługujemy zarówno sektor biznesowy, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy szeroki wybór samochodów z wszystkich przedziałów cenowych – auta standard, premium, ale także auta luksusowe.

Oferta Van Fleet to nie tylko tani wynajem samochodu, ale również wachlarz usług dodatkowych, które w pełni zaspokajają potrzeby naszych klientów. Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa transakcji wynajmu samochodów w systemie krótkoterminowym oraz średnioterminowym. Zapewniamy wszystkie narzędzia do natychmiastowej finalizacji wynajmu i pełnej satysfakcji klientów. .

Wynajmij auto z Portu lotniczego Szczecin Goleniów (SZZ)

Najdalej wysunięta na północ wypożyczalnia aut Van Fleet mieści się w punkcie Port Lotniczy Szczecin-Goleniów. Znajdujące się w odległości 7 km Goleniów oraz 46 km Szczecin, położone są na trakcie drogi ekspresowej S6, stanowiącej jeden z głównych szlaków komunikacyjnych północnej Polski. Usytuowanie w porcie lotniczym zapewnia szybki i wygodny wynajem aut oraz możliwość komfortowej kontynuacji podróży już po kilkunastu minutach. Nasz personel pozostaje do dyspozycji klientów całą dobę. Na życzenie podstawiamy auta pod dowolny, wyznaczony przez klienta punkt. Odbiór samochodu również jest możliwy pod wskazanym adresem, bowiem nasze usługi szyjemy na miarę klientów.

Wynajem krótko i średnioterminowy

Van Fleet oferuje usługi w zakresie krótko- i średnioterminowego wynajmu samochodów. Wynajem krótkoterminowy obejmuje okres nie dłuższy niż miesiąc i jest idealnym rozwiązaniem dla podróżnych, którzy cenią sobie niezależność. Przekonujemy klientów, że wypożyczenie samochodu jest tanią i łatwą metodą na podróżowanie. To także świetne rozwiązanie dla klientów, których oczekiwanie na nowy samochód wydłuża się.

Wynajem średnioterminowy obejmuje czas najmu samochodu od miesiąca do roku. Jest to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy chcą szybko zbudować profesjonalną flotę lub poszerzyć już istniejącą. Nowa flota to wizytówka firmy. Wynajem średnioterminowy szczególnie polecamy firmom o zadaniach sezonowych. Jest to idealny sposób na użytkowanie nowych samochodów, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Auta dostępne do wypożyczenia od ręki

Van Fleet oferuje samochody dostosowane do potrzeb klientów. W swojej ofercie posiadamy auta luksusowe, w pełnych pakietach wyposażenia. Podróż biznesowa może być jednocześnie komfortowa i niedroga. Klienci, dla których priorytetem jest cena najmu, mają do wyboru szeroką gamę pojazdów standardowych. Dzięki przekrojowej ofercie zaspokajamy potrzeby każdego klienta. 

Niewątpliwym atutem oferty wypożyczalni Van Fleet jest szeroki wybór samochodów dostępnych od ręki. Gwarantujemy oszczędność czasu, minimum formalności oraz komfort podróży. Nasi klienci mogą liczyć na błyskawiczny wynajem i fachową obsługę. Nasza flota składa się z samochodów takich marek jak: Nissan Micra, Toyota Yaris, Toyota Corolla, VW Golf, Nissan Qashqai, Mercedes C i E-class. Posiadamy również busy oraz funkcjonalne furgonetki: Nissan NV 200, Nissan Evalia, Toyota ProAce, Mercedes V-class. Van Fleet zapewnia szeroki wybór marek, oszczędność czasu oraz gwarancję dostępności samochodu od ręki.

Ceny wynajmu i informacje dodatkowe

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów, niezależnie od potrzeb. Tanie wypożyczenie auta nie musi rozczarowywać. Zapewniamy samochody w najniższej cenie 75 zł za dobę, jak również limuzyny z kierowcą. Dzięki temu obsługujemy szerokie grono stałych klientów oraz nieustannie zyskujemy nowych. Van Fleet skupia się przede wszystkim na potrzebach klienta, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi. Cenimy swoich stałych klientów, dlatego oferujemy im wynajem na zasadach preferencyjnych. Na życzenie świadczymy usługi specjalne: faktury zbiorcze, raporty z tras, modyfikację floty w ramach tej samej umowy itp. Gwarantujemy samochody w idealnym stanie technicznym, ubezpieczone i możliwie najlepiej wyposażone, którym dedykujemy pełną opiekę serwisową.

Siedziba główna

Van Fleet

ul. Żwirki i Wigury 2B

02-143 Warszawa

Godziny Pracy: 10:00 - 18:00

T: + 48 530 530 560 

NIP: 787-208-15-85

REGON: 301289068

 

14 + 9 =

Znajdź Nas

VanFleet & Service