Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Vanfleet oddział Wrocław

Vanfleet we Wrocławiu

+ 48 530 530 560

Port Lotniczy Wrocław S.A. Graniczna 190, 54-530 Wrocław

Auta segmentu business na wynajem

Zwykły samochód średniej klasy to rozwiązanie, które nie zawsze się sprawdza. Braki w wyposażeniu, zbyt mała dynamika silnika czy brak dostatecznej ilości miejsca mogą dać się we znaki zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Dlatego też w Vanfleet stawiamy przede wszystkim na jakość i sprawdzone marki. W naszej ofercie znajdziesz auta luksusowe segmentu business, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Co więcej, jest to tani wynajem samochodu, który nie nadwyręży domowego budżetu lub finansów Twojej firmy. Co możesz znaleźć w naszych oddziałach? Szeroki wybór samochodów, wśród których znajdują się między innymi limuzyny, nowoczesne auta sportowe, przestronne vany, a nawet samochody dostawcze, idealne dla przedsiębiorców. To nowe pojazdy najbardziej znanych i cenionych producentów, charakteryzujące się bardzo bogatym wyposażeniem oraz elegancką stylistyką.

Wynajmij auto z Portu Lotniczego Wrocław

Osoby zainteresowane wynajmem auta często nie posiada własnego środka transportu. Doskonale to rozumiemy, dlatego dbamy o to, by nasze oddziały znajdowały się w strategicznych punktach miast, do których można łatwo i szybko dojechać. Nie inaczej jest w przypadku Wrocławia. Zadbaliśmy również o to, by osoby przybywające do tego miasta jednym z połączeń lotniczych również nie miały problemu ze znalezieniem naszej lokalizacji. Wypożyczalnia samochodów Vanfleet znajduje się bowiem w Porcie Lotniczym we Wrocławiu, co jest rozwiązaniem idealnie dopasowanym do potrzeb naszych klientów. Możesz zapomnieć więc o gorączkowych poszukiwaniach auta na wynajem w centrum nieznanego miasta.

Wynajem krótko i średnioterminowy

W dzisiejszych czasach wynajem samochodu to rozwiązanie, które stosowane jest zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy. Właśnie z tego powodu oferujemy tani wynajem samochodów oraz dbamy o to, by był on dopasowany do sytuacji konkretnego klienta. Zadowolone głosy osób i firm, które korzystają z naszych usług, to dowód na to, że we Wrocławiu udaje nam się to doskonale. Na czym polega wyjątkowość oferty Vanfleet?

Przede wszystkim na elastyczności. Dla osób, które potrzebują auta na dzień, tydzień lub miesiąc najlepszą propozycją będzie wynajem krótkoterminowy. To minimum formalności i atrakcyjne ceny. Jeśli zaś potrzebujesz aut dla swojej firmy na dłuższy czas, wtedy oferujemy Ci wynajem średnioterminowy, który jest wygodny i całkowicie bezpieczny.

Auta dostępne do wypożyczenia od ręki

Oszczędność czasu to rzecz na której zależy naszym klientom, ale również nam samym. Właśnie dlatego w wypożyczalni Vanfleet we Wrocławiu samochód możesz otrzymać od ręki. Dbamy o to, by auta były dostępne w dniu, w którym ich potrzebujesz. Co więcej, sama procedura wynajmu samochodu to minimum formalności.

Ceny wynajmu i informacje dodatkowe

Zdaniem klientów Vanfleet ceny wynajmu samochodów w naszej wypożyczalni są atrakcyjne. Ich wysokość ustalana jest indywidualnie w oparciu o konkretny model auta, długość wynajmu, a także usługi dodatkowe, na które się zdecydujesz. Warto zaznaczyć, że jest ich naprawdę wiele – od wynajmu samochodu z kierowcą, poprzez monitoring, aż po kompleksowe serwisowanie auta wynajętego na dłuższy czas.

Jeśli więc poszukujesz taniej wypożyczalni aut we Wrocławiu, która będzie w stanie zaoferować Ci samochody klasy premium, to nasza oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Odwiedź Port Lotniczy Wrocław i wybierz samochód z naszej oferty aut segmentu business.

Wrocław

Wrocław to miasto, które świetnie rozumie ideę wynajmu samochodów. Trudno wyobrazić sobie bardziej wygodny środek transportu niż nowoczesne, luksusowe auto, które zapewnia nie tylko dynamikę i komfort jazdy, ale również bezpieczeństwo na drodze. Wiedząc o tym zadbaliśmy o to, by w wypożyczalni Vanfleet we Wrocławiu były dostępne tylko takie samochody. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że potrafimy dopasować ją do wszystkich Twoich oczekiwań. Cena auta, które wypożyczysz, z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

Siedziba główna

Van Fleet

ul. Żwirki i Wigury 2B

02-143 Warszawa

Godziny Pracy: 10:00 - 18:00

T: + 48 530 530 560 

NIP: 787-208-15-85

REGON: 301289068

 

10 + 7 =

Znajdź Nas

VanFleet & Service